KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15033056
nr 1503 3056
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 30/90, daterad -86. Bildmått: 57x43 cm, yttermått inklusive ram: 79x57 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:07:51
21/11 16:52:59
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim